Tekno Vinç

Kamuda ve özel sektörde çalışarak teknik, ekonomik ve ticari deneyim kazanmış bir mühendis tarafından vinç kiralama işi ile iştigal amaçlı Tekno Vinç markası ve Tekno Nak. İnş. Tem. ve Dış Tic. San. Ltd. Şti. ünvanı ile 2005 yılı başlarında kurulmuştur.

Sektöre adım attığımızda henüz yolun başındayken Vinç İşletmecileri Derneği’nin (VİNÇDER) kurucular kurulunda daha sonrada yönetim kurulunda görev alarak sektörün sorunlarının çözümlenmesi, gelişmesi ve sektörde çalışan personel ve yöneticilerin eğitimine katkıda bulunulmuştur.

Firmamız, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet ve güven anlayışı ile müşterilerine hizmet vererek vinç kiralama sektöründe itibar kazanmış olup emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Çözüm ortaklarımızla birlikte; 5 tondan 500 tona kadar katlanır tip ve teleskopik tip vinç, 15 metreden 70 metreye kadar sepetli platform, 2 tondan 10 tona kadar Forklift ve 8 metreden 14 metreye kadar makaslı platform taleplerine hızlı ve ekonomik olarak cevap verebilir olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bize güvenen yüzlerce müşterimize teşekkürler. Vinç kiralama sektöründeki başarımızı sizlere borçluyuz.

Misyonumuz

  • Hızlı ve uygun vinç kiralama çözümleri üretmek
  • Kaliteli hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti
  • Müşteri odaklı çözüm yaklaşımı
size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede size dönüş yapalım.

Vinç kiralama ihtiyacınız mı var?