yaklaşım

Tecrübeli personelden oluşan dinamik kadro ile önemli projelere imza atmak, vinç kiralama sektöründe güvenilen ve tercih edilen bir firma özelliğini kazanmak. Sürekli büyüyen ve gelişen bir yapı kazanarak kiralık vinç sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almak.

Eksiklerimizin bulunduğu bilinci ile var gücümüzle çalışarak, sonsuz müşteri memnuniyetini sağlama çabasındayız.

Keşif & Analiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve doğru şekilde belirlemek ve uygun çözüm için gerekli analiz çalışmaları ile birlikte çalışma sahasında keşif yapılır.

Projelendirme

Bizim için vinç kiralama hizmeti, her aşamasıyla bir projedir. İşin ne kadar büyük ya da küçük olduğu önemli değil.

Envanter

Projelendirme sonrasında gerekli araç, ekip/ekipman listesi oluşturularak maliyet analizine dahil edilmek üzere proje envanterine eklenir.

Zamanlama

Vinç taşıma & kaldırma çalışmalarının başarılı ve güvenli şekilde tamamlanması için zamanlama önemlidir. Bütün detaylar hesaba katılarak uygun zaman belirlenir

Çalışma Zamanı

Çalışma esnasında gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Eğitimli ve tecrübeli ekip sorumluluğunun farkındadır. Büyük bir titizlikle proje tamamlanır.

Geri Bildirim

Proje başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra sonuç analizi yapılır. Gerçekleşme aşamasında nerelerde hata yaptığımız, daha doğru ve hızlı nasıl olabileceği gibi konular tekrar incelenir, müşteri görüşü alınır. Daha sonraki projelerde bu detaylar gözönüne alınarak hizmet kalitesi yükseltilmiş olur.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede size dönüş yapalım.

Vinç kiralama projelerinde uzman görüşe mi ihtiyacınız var ?